rozhovor s Gun Shy Assassin

8. january 2011 at 9:00 | Angie |  Rozhovory
Cca 2 měsíce starý rozhovor, ale myslím, že by tu neměl chybět.

Tady je pár žhavých novinek pro vás, BVB fans: Kapela byla potvrzena na setlistu letního Warped Tour 2011. Není to cool? Takže tady je pár novinek přímo od frontmana Andyho Sixe, který dnes mluvil s Gun Shy Assassin přímo ze svého tourbusu, zatímco projíždel New Yorkem, míjel hory bohatě poseté jantarovým listím.
Black Veil Brides jsou momentálně na cestě, aby podpořili svůj debut We Stitch These Wounds na turné společně s Motionless in White a William Control. A budou na cestách i v podstatě velkou část dalšího roku. Příští měsíc budou mít několik koncertů s The Birthday Massacre, v prosinci nějaké nahrávání, v lednu je čeká útěk do Velké Británie, na jaře pár koncertů v US jako hlavní kapela. No a potom samozřjmě bude čas na Warped Tour, "a my se na to strašně těšíme," říká Six.

Ale jak se vůbec tohle turné kapele daří? "Na každé show máme hodně dobrou odezvu. Nejlepší věc na naší fanouškovské základne je že většinou přijdou kvůli tomu, aby se úplně vybláznili," povídá mi Six. "Oblečou se do barvy, mají make-up jako my a všechno. Přijdou připraveni na dobrý večer."

A Black Veil Brides se pokoušejí ujistit, že to tak opravdu je. Snaží se taky dát novou hudbu fanouškům hned jak to jde a už začali pracovat na materiálu pro další album, které začnou nahrávat později tento rok s producentem Motley Crue a Aerosmith Marti Frederiksnem, jak Six prozradil.

"Upřímně, myslím si že spousta kapel prostě jen vydá desku, jsou díky tomu spokojení a potom tak nějak usnou na vavřínech," začne vyprávět zpěvák. "Líbí se jim ta nahrávka, kterou mají a nejsou připraveni udělat další. Odejdou, nechají si narůst vousy, sedí sami ve svých domech v lesech další dva roky a jsou šťastní z faktu, že udělali dobré album, ale nejsou vůbec nedočkaví na to, až udělají další písničky pro své fans. Ale u nás, naši fans chtějí další věc a je naše zodpovědnost-zatímco jsme pořád jen kapela, která vydala první album- udělat další nahrávku tak brzo, jak to jen půjde. Chceme zlepšit to co bylo na předchozím CD a udělat lepší."
Ale tuhle kapelu je docela těžké zařadit. Podle Wikipedie jsou BVB "screamo" kapela. Six se směje.

"Naše stránka na Wikipedii je plná chyb," říká. "Nemůžete si odtud vzít žádné informace. A upřímně by mi nemohlo být víc jedno, jaké nálepky lidé dávají naší hudbě. Když lidi přijdou na naší show, hodně poslouchají screamo kapely a líbí se jim, užijí si to, pak odejdou a říkají "Oh, to byla skvělá screamo kapela", je to super. Je mi to jedno. Jestli punkrockový fanda přijde na náš koncert a chce abychom byli punkrocková kapela, je to to co jsme. Nedávám moc na pod-styly.
Jsme cokoliv,co lidi potřebují, abychom byli-metalová kapela, punk,screamo, glam rock. Na konci dne, jsme rock and rollová skupina. A vážně je mi jedno, co si myslí zbytek světa."
A takhle, moji přátele, je rock and roll takový, jaký je.

Přeložila Darxie pro blackveilbrides.blog.cz
 

2 people judged this article.

Comments

1 BenyS BenyS | Email | 16. january 2017 at 19:11 | React

I found this page on 16th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama